Kombetarja/ Te gjithe kuqezinjte e kombetares te marten vizite Kuzhes
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Tetor 2010 22:13   Shtyp

kombetarja_stervitjeFutbollistet e kombetares shqipetare kane nisur nga e djela grumbullimin ne Durres, ne hotel “Dyrrah” edhe pse kete rradhe mungon trajneri Josip Kuzhe. Kuqezinjte kane shkuar individualisht per te takuar kroatin ne spitalin ku qendron i shtruar dhe pas kesaj kane menduar te zhvillojne nje tjeter vizite gjate te martes ose te merkures kesaj rradhe e gjithe skuadra. Do te jete stafi mjeksor qe do te vendose nese do te lejoje kete vizite pasi te shohe gjendjen shendetesore te Kuzhes, por duke pare permiresimin e diteve te fundit me shume mundesi kjo vizite zyrtare mund te behet.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide