Levizjet / Jahmir Hyka kalon tek Panionios i Athines!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Gusht 2010 19:34   Shtyp
hyka_mainz_414803599Lojtari i kombetares se Shqiperise Jahmir Hyka perfundimisht eshte larguar nga skuadra e Mainz 05 dhe ka kaluar ne Greqi tek skuadra e Panionios. Kishte disa jave qe flitej per nje transferim te mundshem te mesfushorit shqiptar dhe gjithcka ka perfunduar me levizjen e tij drejt klubit me te vjeter grek. Akoma nuk jane bere te qarta detajet e plota te levizjes.

Kel Naraci
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide