Elis Bakaj: Andora nje mundesi e mire per ne te rinjte
nga AlbaniaSoccer   E premte, 28 Maj 2010 17:48   Shtyp

elis_bakajMesfushori me i mire i kampionatit shqipetar Elis Bakaj i grumbulluar me skuadren kombetare ka folur per ndeshjen miqesore me Andoren.

“Kjo ndeshje eshte nje mundesi shume e mire per ne lojtaret e rinj dhe duhet te tregojme vlerat tona me te mira. Duhet ti shfrytezojme ne maksimum keto hapesira qe na jep trajneri Kuzhe”, ka perfunduar Bakaj.

Altin Ngjela

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide