Shqiperia udheton drejt Malit te Zi
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 24 Maj 2010 16:56   Shtyp

shqiperiaKombetarja Shqipetare ka lene sot ne mengjes ne oren 9:00 qytetin e Durresit dhe ka udhetuar drejt Malit te Zi ku do te luaj neser miqesoren me kombetaren vendase ne oren 20:15. Me ekipin kuq e zi eshte bashkuar dhe “dhendrri”, Debatik Curri.

Altin Ngjela

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide