Masa te larta sigurie per miqesoren ne Mal te Zi
nga AlbaniaSoccer   E diel, 23 Maj 2010 23:08   Shtyp

Tifoz_kuq_e_ziNdeshja miqesore mes Malit te Zi dhe Shqiperise ka nxehur disi me shume se c’duhet atmosferen mes dy tifozerive. Duke marre shkas nga kjo dhe nga informacionet e publikuara ne mediat e dy shteteve ne ditet e fundit, forca te shumta policore jane mobilizuar ne kryeqytetin malazez. Ne stadiumin e Podgorices do te kete nje numer te madh policesh dhe forcash speciale te cilat do te bejne ndarjen mes dy tifozerive.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide