Kombetarja fiton 4-0 miqesoren me U-19
nga AlbaniaSoccer   E premte, 21 Maj 2010 20:18   Shtyp

kombetarja_stervitjeKombetarja kuqezi ne kuader te pergatitjeve per miqesoren me Malin e Zi, ka zhvilluar sot pasdite nje ndeshje kontrolli kunder kombetares U-19. Ne kete takim trajneri Josip Kuzhe ka provuar te gjithe lojtaret qe mund ta nisin titullar kunder malazezeve dhe kjo ndeshje ka perfunduar me rezultatin 4-0.  Golat mbajne firmen e Salihit, Liles, Veliajt dhe Kapllanit. Ky takim miqesor eshte zhvilluar ne stadiumin e Luzit dhe kroati i kombetares shqipetare ka ngelur i kenaqur nga ky test kontrolli.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide