Josip Kuzhe shpall listen per miqesoret e rradhes!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 15 Maj 2010 15:34   Shtyp
kombetarja_ne_malteTrajneri i Kombetares Josip Kuzhe ka shpallur listen e lojtareve qe do te grumbullohen per miqwesoren me Malin e Zi dhe Andoren:

Potrtiere

Isli Hidi      
Samir Ujkani   

Mbrojtes

Andi Lila      
Armend Dallku     
Kristi Vangjeli    
Ansi Agolli      
Lorik Cana      
Ditmar Bicaj  
Endrit Vrapi  
Debatik Curri    

Mesfushore

Ervin Bulku      
Klodian Duro     
Ervin Skela      
Jahmir Hyka      
Gilman Lika      
Emilian Vila     
Emiljano Veliaj  
Gjergj Muzaka    

Sulmues

Erjon Bogdani    
Hamdi Salihi     
Edmond Kapllani    
Elis Bakaj        
Bekim Bala    
Ahmed Jonuzi  
Parid Xhihani  

Trajner
Josip Kuzhe

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide