Ahmet Jonuzi nga shpresat ne kombetare
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 29 Prill 2010 13:09   Shtyp

ahmet_jonuzi2Josip Kuzhe ka dhene ok-in e nevojshem qe futbollisti Ahmet Jonuzi te jete i grumbulluar ne dy miqesoret e rradhes qe kombetarja do te zhvilloje kunder Malit te Zi dhe Andores. Sulmuesi i Vorskla Poltaves ne kampionatin ukrainas, do te kaloje keshtu nga ekipi i shpresave shqiptare ne kombetaren e madhe per te provuar shansin e tij ne dy takimet miqesore. Kuzhe kerkon te testoje keshtu disa lojtar kantidat per te qene pjese e kuqezinjve ne te ardhmen, per te nisur keshtu rinovimin e nevojshem te kombetares shqiptare.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide