Shqipëria fiton me kombëtaren U-19
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Shtator 2009 20:46   Shtyp

Sshqiperia_feston_golkuadra kombëtare Shqiptare ka fituar miqësoren e sotme të zhvilluar sot në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit të Durrësit.Djemtë e trajnerit Kuze kanë shënuar plot katër herë në portën e kombëtares U-19. Një dygolësh i Skelës i cili ende pa skuadër tregon një formë të mirë në ekipin kombëtar. Dy golat e tjerë janë shënuar nga shtatlartët e sulmit Bogdani dhe Kapllani. Trajneri Kuze ka preferuar në portë që nga minuta e parë portierin e Navaros, Sajmir Ujkani i cili mund ta filloj ndeshjen me Danimarkën si titullar.

Altin Ngjela

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide