Kristi Vangjeli 6-8 jave larg fushave
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Shtator 2009 10:24   Shtyp
Futbollisti i Kombetares se Shqiperise Kristi Vangjeli pasi eshte perplasur diten e marte ne stervitje kristi_vangjeli_para_maltes1_577037682me mbrojtesin tjeter te kombetares Andi Lila do te qendroje larg fushave te pakten 6 jave. "Kam demtuar ligamentin e gjurit dhe mesova se per reabilitimin e tij do te duhen te pakten qe te qendroje larg fushave 6-8 jave. Eshte nje demtim i rende dhe nuk jam i sigurte akoma se cfare do te ndodhi, nese nevojitet nderhyrje kirurgjikale per rikuperim te ligamentit. Une do te largohem drejt Greqise, kete fundjave dhe aty do ti nenshtrohem disa testeve te tjera", u shpreh per Albaniasoccer.com mbrojtesi Kristi Vangjeli i cili do te mungoje per ndeshjen me Danimarken.

Enea Shtrepi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide