Rudi Vata: Me genjyen, turpi i takon atyre!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 09 Mars 2010 22:53   Shtyp
rudi_vata_thumbPasi ka perfunduar numerimi i votave, njeri prej tre kantidateve per president ne FSHF, ish futbollisti i kombetares Rudi Vata, eshte shprehur i zhgenjyer nga fakti se ka marre vetem nje vote pasi i kishin premtuar dicka ndryshe. "Me kishin premtuar 13 vota, ata qe une i kisha miq dhe kishin te drejte vote ne kete asamble por te gjithe e pame qe ndodhi e kunderta. Nuk e di se me cfare fytyre do me dalin perpara. Turpi i takon atyre jo mua. Une pranoj humbjen pasi nje gare e ka dhe kete rezultat. Jeta vazhdon", eshte shprehur Rudi Vata.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide