Lojtaret e Terbunit pezullojne bojkotin
nga Albaniassocer   E shtunë, 12 Dhjetor 2015 15:06   Shtyp

terbuni by ultrasdesign-d72uyd5Ditem e djeshme pothuajse te gjithe lojtaret titullare te Terbunit kishin deklaruar se do te bojkotonin ndeshjen e sotme ne Shkoder kunder Vllaznise.Ky vendim ihte marre pasi edhe tek Terbuni vazhdon semundja e mos pageses se rrogave.Por pikerisht dje kryetari i bashkise se Pukes i ka dhene nje tjeter shprese lojtareve pukjane per marrjen e rrogave dhe keto si rrjedhoje kane vendosur te jene ne fushen e Reshit Rusit.Mbetet vetem te presim dhe te shohim sa do te realizohet ky pretim.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide