Maqedoni/ Shpetim Duro nis stervitjen me Shkendijen
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 25 Nentor 2013 23:43   Shtyp

shpetim duro tek shkendijaTrajneri i ri i skuadres tetovare Shkendija, ka nisur punen e tij te re. Shpetim Duro eshte prezantuar me skuadren dhe me mediat vendore dhe pasi ka thene fjalen e tij te pare ka filluar stervitjen per te pergatitur takimin e rradhes. Duro do te drejtoje provizorisht skuadren tetovare ne tre ndeshjet e mbetura dhe ne janar pritet te nenshkruaj nje kontrate afatgjate. “Jam i lumtur qe mu dha rasti te drejtoj kete skuader. Eshte nje eksperience e re per mua dhe do ta shfrytezoj per te bere me te miren me kete skuader te cilen e kam pare dhe e njoh ashtu si njoh mjaft mire edhe futbollin maqedonas”, ka thene shkurtimisht Shpetim Duro.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide