Legjionaret/ Agim Ibrahimi transferohet tek Kaljari
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Shtator 2013 04:27   Shtyp

Futbollisti shqiptar Agim Ibraimi eshte huazuar nga klubi i tij NK Maribor tek skuadra e Serie A, Kaljari. 25 vjecari i cili luan me kombetaren e Maqedonise luajti per 3 sezone me Maribor, tek shenoi 17 gola ne 59 ndeshje. Ne keto 7 javet e para kampionat ne Slloveni, sulmuesi nga Tetova ka luajtur 4 ndeshje, 3 here si titullar dhe ka shenuar dy gola.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide