Ne fokus/ Kosova merr leje per miqesore
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 13 Janar 2014 23:10   Shtyp

Perfaqesuejsa eKosovesKosova do te kete mundesi te perfaqesohet ne arenen nderkombetare. FIFA i ka dhene nje leje te pergjysme, FFK-se. Kombetarja e Kosoves do te luaj ne miqesore por pa patur te drejte simbolesh. Ne Kosove e kane pare si nje hap te pare pozitiv kete leje qe kane marre dhe tani kane nisur te mendojne per kundershtaret dhe per lojtaret qe duhen afruar.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide